Media: Milan dołączy do kolejki chętnych po Ruganiego

Daniele Rugani
Daniele Rugani fot. Grzegorz Wajda

Według informacji CalcioMercato.it na celowniku AC Milanu znalazł się Daniele Rugani. Niewykluczone, że włoski obrońca latem zmieni barwy klubowe. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że defensor Juventusu FC może podążyć szlakiem Leonardo Bonucciego sprzed dwóch lat, udając się do ekipy z miasta mody.

Czytaj dalej…

Mistrzowie Włoch zdaniem włoskich dziennikarzy liczą, że na transakcji z udziałem 25-latka będą mogli zarobić mniej więcej 20 milionów euro. Ponadto zawodnik mógłby odciążyć nieco finansowo klub z Piemontu. Dodajmy, że Rugani rocznie zarabia w Juve trzy miliony euro. Obecny kontrakt piłkarza obowiązuje do 2024 roku.

Warto jednak podkreślić, że Milan nie jest jedynym klubem zainteresowany pozyskaniem Ruganiego. Włoski obrońca znajduje się też w orbicie zainteresowania ACF Fiorentiny, czy SSC Napoli.

Przypomnijmy, że urodzony w Lukka zawodnik był pierwszym w Serie A, u którego zdiagnozowano koronawirusa. Rugani od tamtej pory doszedł już jednak do pełni zdrowia, znajdując się w gronie Włochów, którzy zdążyli już wyzdrowieć.

Komentarze