Mecz Torino – Lazio zostanie przełożony? Jutrzejsze testy decydujące

Piłkarze SS Lazio
Piłkarze SS Lazio fot. PressFocus

SS Lazio ma jutro przejść kolejną rundę testów wymazowych, po których ma zostać podjęta decyzja, czy ekipa z Wiecznego Miasta będzie mogła rozegrać swoje spotkanie ligowe z Torino FC. Przypomnijmy, że rzymianie na swój bój z FC Brugge w Lidze Mistrzów udali się w liczbie zaledwie 13 zawodników z pierwszego zespołu.

Czytaj dalej…

SS Lazio po powrocie z Belgii wczoraj późną nocą po remisie 1:1 z ekipą z Beneluksu, robi co w jego mocy, aby uniknąć dalszego ryzyka zachorowania. Sky Sport Italia donosi, że Simone Inzaghi ma plan, aby odwołać dzisiejszą sesję treningową.

Tymczasem jutrzejsze testy mają być decydujące w sprawie ewentualnego przełożenia spotkania z Il Toro. Klub ze stolicy Włoch na dzisiaj jest nieświadomy tego, ilu zawodników będzie miał do dyspozycji. Jeśli okaże się, że w kadrze będzie 10 przypadków pozytywnych na obecność COVID-19, to Lazio będzie miało możliwość poproszenia o przełożenie meczu.

Stołeczny team po rozegraniu pięciu ligowych spotkań legitymuje się bilansem siedmiu punktów na koncie. Lazio plasuje się aktualnie na 12. pozycji w ligowej klasyfikacji, tracąc sześć punktów do pierwszego AC Milanu.

Komentarze