Piłkarze SS Lazio
Piłkarze SS Lazio fot. PressFocus

Mecz Torino – Lazio zostanie przełożony? Jutrzejsze testy decydujące

SS Lazio ma jutro przejść kolejną rundę testów wymazowych, po których ma zostać podjęta decyzja, czy ekipa z Wiecznego Miasta będzie mogła rozegrać swoje spotkanie ligowe z Torino FC. Przypomnijmy, że rzymianie na swój bój z FC Brugge w Lidze Mistrzów udali się w liczbie zaledwie 13 zawodników z pierwszego zespołu.

Czytaj dalej…

SS Lazio po powrocie z Belgii wczoraj późną nocą po remisie 1:1 z ekipą z Beneluksu, robi co w jego mocy, aby uniknąć dalszego ryzyka zachorowania. Sky Sport Italia donosi, że Simone Inzaghi ma plan, aby odwołać dzisiejszą sesję treningową.

Tymczasem jutrzejsze testy mają być decydujące w sprawie ewentualnego przełożenia spotkania z Il Toro. Klub ze stolicy Włoch na dzisiaj jest nieświadomy tego, ilu zawodników będzie miał do dyspozycji. Jeśli okaże się, że w kadrze będzie 10 przypadków pozytywnych na obecność COVID-19, to Lazio będzie miało możliwość poproszenia o przełożenie meczu.

Stołeczny team po rozegraniu pięciu ligowych spotkań legitymuje się bilansem siedmiu punktów na koncie. Lazio plasuje się aktualnie na 12. pozycji w ligowej klasyfikacji, tracąc sześć punktów do pierwszego AC Milanu.

Komentarze