Marotta: Martinez musi odnaleźć spokój

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Giuseppe Marotta przyznał, że Lautaro Martinez musi odnaleźć spokój pośród wszystkich spekulacji dotyczących jego przyszłości.

Czytaj dalej…

Argentyński napastnik Interu Mediolan, który przed zawieszeniem rozgrywek zdobył dla zespołu 16 bramek, od czasu wznowienia rywalizacji tylko raz wpisał się na listę strzelców w sześciu występach. W meczu przeciwko Bolonii nie wykorzystał również rzutu karnego.

Wpływ na słabszą postawę napastnika mogą mieć spekulacje dotyczące jego przyszłości. Martinez od wielu miesięcy jest łączony z przenosinami do Barcelony, ale finalizacja transferu stoi pod dużym znakiem zapytania ze względu na problemy finansowe katalońskiego klubu.

– Inter nie chce sprzedawać takiego 23-letniego chłopaka jak on, ale to czas, w którym krążą różnego rodzaju plotki. Widzieliśmy Lautaro, w pierwszej połowie sezonu świetnego zawodnika, który przykuł uwagę wielkich klubów. Teraz musi znaleźć spokój, aby zagwarantować Interowi taki poziom, jaki pokazał w pierwszej części sezonu – powiedział Marotta.

Komentarze