Maldini krytykuje Rangnicka: Okazuje brak szacunku

Paolo Maldini
Paolo Maldini fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Dyrektor techniczny Milanu Paolo Maldini w ostrych słowach skrytykował Ralfa Rangnicka, który od dłuższego czasu jest przymierzany do pracy w Mediolanie.

Czytaj dalej…

Rangnicka w klubie z San Siro chciałby zatrudnić dyrektor generalny Ivan Gazidis. Niemiec stwierdził jednak ostatnio, że jeśli miałby zaakceptować ofertę, musiałby otrzymać większą władzę w pewnych obszarach klubu.

Maldini zarzuca Rangnickowi brak szacunku

Wypowiedzi Rangnicka nie spodobały się Paolo Maldiniemu. – Niemiecki dyrektor, mówiąc o roli z pełną władzą kierowniczą zarówno w obszarze sportowym, jak i technicznym, wkracza na obszary, w których profesjonaliści pracują na podstawie regularnych kontraktów – powiedział Maldini dla agencji informacyjnej ANSA, cytowany przez Football Italia.

– Tak więc, mam dla niego pewną radę, zanim nauczy się włoskiego, powinien zrewidować generalną koncepcję szacunku, bowiem są osoby, którzy pomimo wielu trudności w tej chwili, starają się zakończyć sezon w sposób profesjonalny, stawiając dobro Milanu nad ich zawodową dumę – dodał były reprezentant Włoch.

Komentarze