Luis Alberto z nowym kontraktem

Serie A
Serie A

Lazio w oficjalnym komunikacie poinformowało o podpisaniu nowego kontraktu z Luisem Alberto. Hiszpański pomocnik związał się z włoskim klubem umową do czerwca 2025 roku.

Czytaj dalej…

Obie strony rozmowy w tej sprawie prowadziły od wielu tygodni. Zakończyły się one osiągnięciem porozumienia, a złożenie podpisów pod nową umową zostało oficjalnie potwierdzone w poniedziałkowy wieczór.

Dotychczasowa umowa, która obowiązywała do czerwca 2022 roku, została przedłużona o trzy lata. Luis Alberto pozostanie piłkarzem Lazio do 30 czerwca 2025 roku.

Kluczowy zawodnik

Luis Alberto do Lazio trafił latem 2016 roku za cztery miliony euro z Liverpoolu. W pierwszym sezonie wystąpił w zaledwie dziewięciu ligowych spotkaniach, ale od sezonu 2017/18 był kluczowym piłkarzem Lazio. Do tej pory w barwach włoskiej drużyny rozegrał 107 spotkań w Serie A, zdobywając 22 bramki i dokładając do tego 37 asyst.

Przed przenosinami do Lazio, obok wspomnianego Liverpoolu, bronił barw także takich klubów jak Sevilla, rezerwy Barcelony, Malaga i Deportivo La Coruna.

Komentarze