Paqueta: Cieszę się, że jestem we Włoszech

Lucas Paqueta
Lucas Paqueta fot. Grzegorz Wajda

Lucas Paqueta w ostatnim czasie łączony jest ze zmianą barw klubowych w trakcie letniej sesji transferowej. Ostatnio pojawiły się głosy, że Brazylijczyk może zasilić szeregi ACF Fiorentiny. W styczniu zawodnik był też łączony z Juventusem FC. Sam zainteresowany przekonuje, że dobrze czuje się w szeregach Rossonerich.

Czytaj dalej…

Paqueta dołączył do teamu z Lombardii w styczniu 2019 roku z Flamengo Rio de Janeiro. W trakcie kampanii 2019/2020 piłkarz jeszcze ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

– Milan oznacza dla mnie nowy dom – rzekł Paqueta w materiale opublikowanym na łamach oficjalnego kanału Milanu na Instagramie.

– Mam nadzieję, że zawsze będę tutaj bardzo szczęśliwy i dam z siebie wszystko, aby odnosić sukcesy z tym historycznym klubem. Cieszę się bardzo, że jestem częścią Milanu, uwielbiam jedzenie we Włoszech i piękno języka włoskiego – kontynuował zawodnik.

Paqueta zadomowił się w Mediolanie

– Oczywiście tęsknię za Brazylią, przede wszystkim za rodziną i przyjaciółmi – dodał Brazylijczyk.

Piłkarz opowiedział też o tym, jak spędza czas przed spotkaniami. – Lubię słuchać muzyki, aby przygotować się do gry, ale sama koszulka Milanu do dla mnie najlepsza motywacja, jaką mogę mieć. Mój pierwszy gol tutaj wiele dla mnie znaczy – przekonywał Paqueta.

– Cieszę się, że jestem we Włoszech i mam nadzieję, że będzie mi dane spędzić więcej czasu na boisku, pomagając zespołowi w odnoszeniu zwycięstw swoimi umiejętnościami – skwitował zawodnik.

Komentarze