Lotito uspokaja kibiców: Pracujemy nad transferami

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Prezydent Lazio, Claudio Lotito, postanowił uspokoić kibiców i zapewnia, że klub “pracuje nad wzmocnieniem drużyny”. Do tej pory do zespołu prowadzonego przez Simone Inzaghiego nie dołączył żaden nowy zawodnik.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele Lazio zdają sobie sprawę, że drużyna wymaga wzmocnień przed czekającą ją rywalizacją na kilku frontach, w tym Lidze Mistrzów. Na razie jednak klubowi nie udało się sfinalizować żadnego transferu. Wiadomo, że zespołu Lazio nie wzmocni David Silva, który ostatecznie wybrał ofertę Realu Sociedad. Pod znakiem zapytania stanął również transfer reprezentanta Kosowa Vedata Muriqiego. Z przenosinami do stolicy Włoch łączeni są również Mohamed Fares i Jose Reina

– Podczas mojej kadencji występowaliśmy już w Lidze Mistrzów, ale wówczas mieliśmy bardzo ograniczoną organizację w porównaniu z obecnym klubem. Teraz jest inaczej, mieliśmy okazję walczyć o ważniejsze lokaty w ligowej tabeli i wierzę, że z naszym składem, który mamy, powinniśmy dobrze się zaprezentować – powiedział Lotito, cytowany przez Sky Sport Italia. – Przykładem jest Atalanta, która mimo że nie miała największego i najdroższego składu, udowodniła, że potrafi wywiesić włoską flagę w Europie – kontynuował prezydent klubu ze Stadio Olimpico.

– Chcemy, aby drużyna miała możliwość wyrażania siebie w 100 procentach i udowodnienia, co naprawdę potrafi. Dlatego pracujemy nad wzmocnieniem drużyny i wprowadzeniem elementów, które mogą uczynić nas jeszcze bardziej konkurencyjnymi – dodał Lotito.

Komentarze