Lotito przeznaczy 18 mln euro na premie za mistrzostwo

Serie A
Serie A

Corriere dello Sport informuje na swoich łamach, że prezydent SS Lazio jest gotowy, aby wręczyć piłkarzom bonus w postaci 18 milionów euro, jeśli wywalczą mistrzostwo Serie A. Przypomnijmy, że stołeczna drużyna w tabeli włoskiej ekstraklasy plasuje się aktualnie na drugiej pozycji, tracąc tylko jeden punkt do pierwszego Juventusu FC.

Czytaj dalej…

Dziennik z siedzibą w Rzymie dodaje jednocześnie, że piłkarze Lazio zgodzili się na obniżenie swoich wynagrodzeń w związku z pandemią koronawirusa, dochodząc tym samym do porozumienia na tej płaszczyźnie z Claudio Lotito.

Sternik Orłów jest natomiast gotowy przeznaczyć 18 milionów euro na premie za wywalczenie scudetto dla pracowników sztabu szkoleniowego i piłkarzy, co daje mniej więcej 400 tysięcy euro na osobę.

Dodajmy, że do końca sezonu Serie A pozostało jeszcze dwanaście kolejek ligowych. Po koronapauzie rzymianie swój pierwszy mecz rozegrają w delegacji, mierząc swoje się z Atalantą BC, co będzie miało miejsce 24 czerwca. Trzy dni później na drodze teamu z Wiecznego Miasta stanie natomiast ACF Fiorentina.

Komentarze