Koniec sezonu dla dwóch zawodników Juventusu?

Sami Khedira
Sami Khedira fot. Grzegorz Wajda

Prawdopodobnie dłuższa przerwa w grze czeka dwóch zawodników Juventusu Alexa Sandro i Samiego Khedirę. Powodem są kontuzje, z którymi borykają się obaj piłkarze Starej Damy.

Czytaj dalej…

Drużyna prowadzona przez Maurizio Sarriego przygotowuje się obecnie do poniedziałkowego ligowego spotkania z Bolonią. Występy Alexa Sandro i Khediry w tym meczu jest raczej wykluczony.

Alex Sandro z urazem kolana

Brazylijski obrońca rozegrał pełne 90 minut w środowym finałowym meczu Pucharu Włoch przeciwko Napoli. Teraz prawdopodobnie czeka go dłuższa przerwa w treningach.

“Badania diagnostyczne przeprowadzone dzisiejszego popołudnia w J-Medical wykazały u Alexa Sandro, zmianę pierwszego stopnia w więzadle bocznym przyśrodkowym. Natychmiast zostały rozpoczęte zabiegi fizjoterapeutyczne” – czytamy w oficjalnym komunikacie Starej Damy.

Uszkodzony mięsień przywodziciela

Z kolei Sami Khedira z problemami mięśniowymi zmagał się już wcześniej. Z tego powodu zabrakło go nawet na ławce rezerwowych podczas meczu z Napoli.

“W przypadku Khediry, nastąpiło częściowe uszkodzenie mięśnia przywodziciela prawego uda. W najbliższych dniach przejdzie dalsze badania w celu określenia czasu powrotu do zdrowia” – dodał Juventus w komunikacie.

Komentarze