Kluczowy piłkarz Milanu walczy o powrót do gry na bój z Romą

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu fot. Pier Marco Tacca / Anadolu Agency/ Sport Pict

AC Milan według doniesień Sky Sport Italia robi wszystko, co w jego mocy, aby Hakan Calahonglu mógł wystąpić w poniedziałkowym meczu włoskiej ekstraklasy, w którym Rossoneri zmierzą się w roli gospodarza z AS Romą. Odnotujmy, że Turek doznał skręcenia kostki podczas jednego z treningów w tym tygodniu.

Czytaj dalej…

AC Milan w związku z kontuzją Hakana Calahonglu musiał radzić sobie bez swojego kluczowego w tym sezonie zawodnika w boju Ligi Europy przeciwko Celtikowi FC, które ostatecznie zakończyło się po myśli teamu z miasta mody. Mediolański team wygrał 3:1.

Popularny włoski nadawca podaje natomiast, że turecki zawodnik mimo kontuzji, codziennie pojawia się w ośrodku Milanello, pracując indywidualnie nad tym, aby było mu dane wrócić do gry na poniedziałkowe spotkanie przeciwko Wilkom z Rzymu.

Turek walczy o cud

Sky podawało, że Hakan Calhanoglu z powodu swojego urazu będzie wyłączony z gry na 10 dni. Tym samym piłkarz miał przegapić starcia z AS Romą w Serie A oraz Spartą Praga w Lidze Europy.

Odnotujmy, że reprezentant Turcji może pochwalić się świetnym startem w sezonie, notując w siedmiu spotkaniach cztery trafienia i trzy asysty.

Komentarze