Khedira wypadł z planów Juve, Niemiec w styczniu zmieni klub?

Sami Khedira
Sami Khedira fot. PressFocus

Sami Khedira wciąż ma ważny kontrakt z Juventusem FC. Niemiecki pomocnik nie znajduje jednak uznania w oczach trenera Starej Damy. Tym samym klub z Piemontu jest zdeterminowany, aby rozwiązać kontrakt z piłkarzem, czytamy na łamach CalcioMercato.com.

Czytaj dalej…

Sami Khedira ma umowę ważną z aktualnymi mistrzami Serie A do końca czerwca 2021 roku. W trakcie trwającej kampanii piłkarz ani razu nie pojawił się na boisku.

W trakcie ostatniego okienka transferowego spekulowano w mediach, że 33-latek może trafić do jednego z klubów MLS. Ostatecznie jednak nie doszła do skutku tego typu transakcja, a Khedira musiał pogodzić się z faktem, że nie znalazł się w kadrze Juve na spotkania Lig Mistrzów, co dało jasny znak, że piłkarz nie jest klubowi niezbędny..

Przypomnijmy, że Khedira dołączył do teamu z Piemontu w 2015 roku z Realu Madryt, trafiając do włoskiej ekipy na zasadzie wolnego transferu. Zawodnik wygrał z Juventusem między innymi pięć razy mistrzostwo Serie A i trzy Puchary Włoch.

Wiele wskazuje na to, że już w trakcie najbliższej sesji transferowej piłkarz trafi do nowego klubu. Dodajmy, że Khedira to 77-krotny reprezentant Niemiec. W drużynie narodowej 33-latek zaliczył siedem trafień.

Komentarze