Juve z dylematem ws. Khediry. Niemiec zmieni klub?

Sami Khedira
Sami Khedira fot. Grzegorz Wajda

Najnowsze wieści na temat przyszłości Samiego Khediry sugerują, że Niemiec może rozstać się latem z Juventusem FC. Klub z Piemontu rozważa sprzedaż piłkarza, a zainteresowanie zawodnikiem podobno zdążyły już wyrazić kluby Premier League i MLS.

Czytaj dalej…

Od poniedziałku piłkarze Starej Damy wrócili do treningów. W grupie piłkarzy, którzy mogą trenować indywidualnie próżno jednak szukać Niemca Khediry, co rodzi różne spekulacje.

CalcioMercato.com twierdzi, że 33-latek, mający umowę z Juve tylko do końca czerwca 2021 roku, może niebawem zmienić pracodawcę. Wszak dla klubu z Turynu letnie mercato będzie ostatnią szansą na zarobienie na ewentualnym transferze z udziałem zawodnika.

Król i talizman Starej Damy na wylocie?

Khedira zarabia w Juventusie rocznie sześć milionów euro. 77-krotny reprezentant Niemiec jest zatem w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających piłkarzy Bianconerich.

W trakcie sezonu 2019/2020 niemiecki pomocnik nie miał zbyt wielu okazji do gry z powodu kontuzji kolana. Łącznie na koncie zawodnika w trakcie trwającej kampania jest 17 meczów, w tym 12 w ramach Serie A.

Komentarze