Inzaghi: To trudny okres dla Lazio

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Szkoleniowiec Lazio Simone Inzaghi przyznaje, że jego drużyna, która przegrała trzy kolejne ligowe spotkania, przeżywa trudny okres.

Czytaj dalej…

W bazie treningowej pojawił się ostatnio prezydent klubu Claudio Lotito, który odbył rozmowę z drużyną, trenerem, a także sztabem szkoleniowym.

– Zawsze wymieniamy się pomysłami z klubem, zawodnikami i sztabem, niezależnie od wyników. W ciągu ostatnich kilku dni odbyliśmy kilka rozmów, bo dobrze wiemy, że przechodzimy przez trudny okres. Chłopaki dają z siebie wszystko, ale to nie wystarczy, kiedy mamy tak ograniczone możliwości rotacji składu – powiedział Inzaghi.

– Nie ma czasu na trening, jedyne co możemy zrobić to spróbować jak najlepiej się zregenerować między meczami. Musimy to robić z meczu na mecz – dodał szkoleniowiec Lazio.

Inzaghi wierzy w Lazio

Inzaghi nie lekceważy rywala, ale wierzy również w swój zespół przed meczem z Udinese. – Jestem przekonany, że w Udine rozegramy dobre spotkanie, nawet jeśli nie będzie łatwo – powiedział Inzaghi.

– Udinese ma świetnego trenera i wielu mocnych zawodników. Zasługują na więcej punktów niż mają obecnie. Oprócz ostatniej porażki z Sampdorią są w dobrej formie i będą zmotywowani do zapewnienia sobie utrzymania w Serie A – dodał szkoleniowiec Lazio.

Komentarze