Inter czeka ciężki tydzień przed starciem z Milanem

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan ma przed sobą niezwykle ciężki tydzień przed derbami z AC Milanem. Aktualnie w szeregach Nerazzurrich jest sześciu zawodników, który mieli pozytywny wynik na obecność COVID-19. Ponadto z powodu zawieszenia w sobotnim boju nie będzie mógł wystąpić Stefano Sensi, a trener Antonio Conte będzie miał tylko jeden trening z całą drużyną przed batalią z teamem Stefano Pioliego.

Czytaj dalej…

Inter Mediolan jest obecnie przetrzebiony przez koronawirusa. W gronie zawodników, którzy zostali zakażeni “nieszczęsnym patogenem” znajdują się tacy zawodnicy jak: Alessandro Bastoni, Milan Skriniar, Roberto Gagliardini, Radja Nainggolan, Ionut Radu i Ashley Young. Wszyscy wymienieni nie będą mogli zatem zagrać w boju przeciwko Milanowi.

Mimo wszystko szeroka kadra Nerazzurrich pozwala opiekunowi tego zespołu ustawić i tak mocny skład na starcie przeciwko Rossonerim. Pod warunkiem, że w nadchodzących dniach nie pojawią się kolejne złe wiadomości w klubie.

Sky Sport Italia podaje, że większość zawodników Interu, która aktualnie przebywa na zgrupowaniu drużyn narodowych, wróci do klubu w czwartek. Jeśli wszyscy zawodnicy wrócą ze zgrupowań swoich reprezentacji, mając wyniki negatywne po testach na koronawirusa, to przejdą tylko jedną sesję treningowe przed Derbami della Madonnina.

Hit czwartej kolejki Serie A zaplanowany jest na sobotę 17 października na godzinę 18:00.

Komentarze