Immobile: Zostanę w Lazio do końca kariery

Ciro Immobile
Ciro Immobile fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Ciro Immobile w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów dał do zrozumienia, że wiąże swoją przyszłość z SS Lazio. Wypowiedź ta jest bardzo ciekawa, bo król strzelców Serie A ostatnio był łączony przez media z przeprowadzką do SSC Napoli.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Immobile w trakcie kampanii 2019/2020 zaliczył w szeregach rzymian 36 trafień w Serie A, wyrównując tym samym osiągnięcie Gonzalo Higuaina sprzed kilku lat pod względem strzelonych goli.

Immobile dużo zawdzięcza Lazio

– Zamierzam związać się z Lazio do końca swojej kariery. Mój nowy kontrakt z klubem zostanie przedłużony o trzy lata, więc będzie obowiązywał do 2025 roku. Po zakończeniu umowy będę miał zatem 35 lat – mówił włoski napastnik w rozmowie z Corriere dello Sport.

– Zanim trafiłem do Lazio, to prowadziłem rozmowy z Napoli. Różne kwestie wpłynęły jednak na to, że nie doszło do porozumienia. Neapol to miasto, w którym się urodziłem, więc na zawsze będę miał do niego sentyment. W każdym razie to, co dało mi Lazio, jest dla mnie bezcenne – zaznaczył środkowy napastnik.

Capocannoniere przez duże C

39-krotny reprezentant Włoch trafił do ekipy z Wiecznego Miasta z Sevilli FC w 2016 roku za blisko 10 milionów euro. Od momentu, gdy zawodnik trafił do Lazio, to zaliczył w szeregach tej ekipy łącznie 178 meczów, w których zdobył 125 bramek.

Komentarze