Ibrahimovic wrócił do treningów w Milanie

Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic fot. PressFocus

Zlatan Ibrahmović dwa dni temu wrócił do pełni zdrowia po zakażeniu na COVID-19. Z kolei dzisiaj Szwed zaczął treningi w AC Milanie przed Derby della Madonnina.

Czytaj dalej…

Zlatan Ibrahimović według informacji La Gazzetta dello Sport wrócił do zajęć w szeregach Rossonerich dzisiaj o godzinie 10:30. Przypomnijmy, że 39-latek miał pozytywny wynik testu na zakażenie “patogenem celebrytą” tuż przed spotkaniami III rundy kwalifikacyjnej do fazy grupowej Ligi Europy.

Były reprezentant Szwecji miał okazję rozegrać w trakcie trwającej kampanii tylko jedno spotkanie we włoskiej ekstraklasie przeciwko Bolognie FC, notując w nim jednak dwa trafienia. Tymczasem potyczki przeciwko Crotone Calcio i Spezii zawodnik musiał śledzić co najwyżej sprzed telewizora.

Urodzony w Malmoe ma być natomiast do dyspozycji trenera Stefano Pioleigo na derbową batalię z Interem Mediolan, która będzie miała miejsce w sobotę 17 października o godzinie 18:00. Odnotujmy, że “Ibra” w swoim ostatnim występie przeciwko Nerazzurrim zaliczył trafienie i asystę.

Przypomnijmy, że Ibrahimović wrócił do teamu z Lombardii w styczniu tego roku. W trakcie kampanii 2019/2020 doświadczony napastnik rozegrał 20 meczów w koszulce mediolańskiego teamu, strzelając w nich 11 goli. Tymczasem pod koniec sierpnia zawodnik przedłużył umowę z Milanem, która obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze