Ibrahimović nie odpowiedział Milanowi

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Zlatan Ibrahimović prawdopodobnie nie weźmie udziału w poniedziałkowym treningu Milanu, który rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Były reprezentant Szwecji nadal nie udzielił Rossonerim odpowiedzi na przedstawioną ofertę nowego kontraktu.

Czytaj dalej…

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, na razie trudno jest mówić o bliskim osiągnięciu porozumienia między stronami. Rozmowy w sprawie podpisania nowego kontraktu się przedłużają, a kwestią sporną wydaje się być wynagrodzenie.

Przedstawiciele Milanu są przekonani, że Ibrahimović w przyszłym sezonie nadal będzie występował w zespole prowadzonym przez Stefano Pioliego. 38-letni zawodnik oczekuje podobno wynagrodzenia w wysokości 7,5 miliona euro, podczas gdy ostatnia propozycja ze strony Rossonerich miała być milion euro niższa.

Rozmowy w tej sprawie będą zapewne kontynuowane w najbliższym tygodniu, ale niewiele wskazuje na to, aby Ibrahimović pojawił się na poniedziałkowym treningu drużyny.

Szwed do zespołu Milanu trafił w styczniu i był bardzo ważnym jej elementów. W 20 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdobył dla Rossonerich 11 bramek.

Komentarze