Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Giuntoli: Rozmowy ws. Milika jeszcze się nie skończyły

Arkadiusz Milik jeszcze nie został nowym zawodnikiem AS Romy, co potwierdził dyrektor sportowy SSC Napoli przed starciem ligowym teamu z Kampanii z Parmą Calcio. Cristiano Giuntoli dał też do zrozumienia, że w momencie, gdy nie pojawi się oferta, która spełni oczekiwania Napoli, to w klubie zostanie Kalidou Koulibaly.

Czytaj dalej…

Arkadiusz Milik według wielu głosów był już po słowie z decydentami Giallorossich. Polski napastnik jest już po przejściu testów medycznych w Rzymie, ale wciąż jego transfer do teamu z Wiecznego Miasta nie został sfinalizowany.

– Prowadzimy wciąż rozmowy z Romą, które jeszcze się nie zakończyły. Zobaczymy, jaki będzie ich efekt – powiedział działacz przedstawiciela klubu Serie A w rozmowie z DAZN.

Giuntoli odniósł się również do spekulacji transferowych dotyczących przeprowadzki reprezentanta Senegalu w osobie Koulibaly’ego. 29-latek został wyceniony na 75 milionów euro przez klub z południa Włoch.

– Uważnie obserwujemy wszystko, co się dzieje. W każdym razie jesteśmy świadomi czasów, w których jest bardzo mało pieniędzy. Jeśli nie będzie propozycji atrakcyjnej pod względem finansowym, to z radością przyjmiemy fakt, że zawodnik nie zmieni klub – rzekł dyrektor sportowy Napoli.

Komentarze