Giuntoli: Rozmowy ws. Milika jeszcze się nie skończyły

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Arkadiusz Milik jeszcze nie został nowym zawodnikiem AS Romy, co potwierdził dyrektor sportowy SSC Napoli przed starciem ligowym teamu z Kampanii z Parmą Calcio. Cristiano Giuntoli dał też do zrozumienia, że w momencie, gdy nie pojawi się oferta, która spełni oczekiwania Napoli, to w klubie zostanie Kalidou Koulibaly.

Czytaj dalej…

Arkadiusz Milik według wielu głosów był już po słowie z decydentami Giallorossich. Polski napastnik jest już po przejściu testów medycznych w Rzymie, ale wciąż jego transfer do teamu z Wiecznego Miasta nie został sfinalizowany.

– Prowadzimy wciąż rozmowy z Romą, które jeszcze się nie zakończyły. Zobaczymy, jaki będzie ich efekt – powiedział działacz przedstawiciela klubu Serie A w rozmowie z DAZN.

Giuntoli odniósł się również do spekulacji transferowych dotyczących przeprowadzki reprezentanta Senegalu w osobie Koulibaly’ego. 29-latek został wyceniony na 75 milionów euro przez klub z południa Włoch.

– Uważnie obserwujemy wszystko, co się dzieje. W każdym razie jesteśmy świadomi czasów, w których jest bardzo mało pieniędzy. Jeśli nie będzie propozycji atrakcyjnej pod względem finansowym, to z radością przyjmiemy fakt, że zawodnik nie zmieni klub – rzekł dyrektor sportowy Napoli.

Komentarze