Giampaolo pozostaje celem Torino

Serie A
Serie A

Marco Giampaolo pozostaje głównym kandydatem do objęcia posady trenera Torino od nowego sezonu. Wcześniej szkoleniowiec będzie musiał dojść do porozumienia z Milanem.

Czytaj dalej…

W lutym Torino zdecydowało się na zwolnienie Waltera Mazzarriego, a w jego miejsce zatrudniło Moreno Longo. Dotychczas szkoleniowiec ten zdołał poprowadzić drużynę w tylko trzech spotkaniach. Zespół pod jego wodzą przystąpi również do gry po wznowieniu rywalizacji. Wszystko jednak wskazuje na to, że latem w klubie ze Stadio Olimpico dojdzie do kolejnej zmiany trenera.

Władze Torino, jak informuje Sky Sport Italia, są zdeterminowane do zatrudnienia Marco Giampaolo, który w październiku ubiegłego roku został zwolniony przez Milan. Szkoleniowiec, którego umowa z Rossoneri obowiązuje do czerwca 2021 roku, w tym sezonie nie może podjąć pracy w innym klubie, dlatego też jest szykowany do objęcia posady trenera Torino od nowego sezonu.

Wcześniej Giampaolo będzie musiał dojść do porozumienia z Milanem w sprawie rozwiązania za porozumieniem stron obecnego kontraktu.

Komentarze