Fonseca: Sezon dla Romy jeszcze się nie skończył

Serie A
Serie A

Szkoleniowiec Romy Paulo Fonseca zapewnia, że jego drużyna nie zrezygnuje z walki o miejsce premiowane występami w Lidze Mistrzów. Po ostatniej porażce z Milanem zespół ze Stadio Olimpico traci jednak dziewięć punktów do Atalanty Bergamo.

Czytaj dalej…

– To nie jest właściwy czas na myślenie o przyszłości. Musimy myśleć o każdym następnym meczu, a kto uważa, że nasz sezon się zakończył, jest w błędzie – powiedział szkoleniowiec Romy podczas środowej konferencji prasowej.

– Idziemy dalej z tymi samymi ambicjami. Najważniejszy jest dla nas jutrzejszy mecz, później będzie ten z Napoli. Jesteśmy pewni siebie i zagramy o zwycięstwo – powiedział Fonseca przed czwartkowym meczem z Udinese.

Za wcześnie dla Zaniolo

Przeciwko Udinese na pewno nie wystąpi Nicolo Zaniolo, który dopiero co wznowił treningi z pierwszym zespołem po długiej przerwie spowodowanej poważną kontuzją kolana.

– Jest jeszcze za wcześnie dla Zaniolo – przyznał w środę Fonseca. W składzie Romy zabraknie również bramkarza Pau Lopeza. – Trenował z nami, ale nie jest gotowy na jutro. Zagra Mirante, który ma za sobą dwa dobre mecze – dodał szkoleniowiec Romy.

Komentarze