Bernardeschi nie chce rozstawać się z Juve

Federico Bernardeschi
Federico Bernardeschi fot. Grzegorz Wajda

W ostatnich tygodniach nie milkną spekulacje związane z przyszłością Federico Bernardeschiego . Włoski zawodnik niejednokrotnie był łączony z transferem do FC Barcelony po zakończeniu sezonu. Tymczasem agent zawodnika w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów upiera się, że były piłkarz ACF Fiorentiny nie rozstanie się z Juventusem FC.

Czytaj dalej…

– Federico jest szczęśliwy w Juventusie. Czy rozstanie się z klubem? Nie, on chce wciąż broni barw Juve – mówił menedżer Bernardeschiego w osobie Beppe Bozzo w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

– Było mi przykro, gdy kibice na niego gwizdali. W każdym razie trener Maurizio Sarri i klub zawsze stawali w jego obronie. Cieszy to, że tak było, bo Federico zawsze dawał z siebie wszystko – kontynuował agent zawodnika.

– To nie przypadek, że Bernardeeschi jest w reprezentacji Włoch. To zdolny piłkarz, który może grać na kilku pozycjach – skwitował Bozzo.

26-letni zawodnik dołączył do teamu z Piemontu w 2017 roku za 40 milionów euro. Obecny kontrakt zawodnika z Juventusem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W trakcie sezonu 2019/2020 piłkarz zaliczył 24 spotkania, notując w nich jedno trafienie i jedną asystę.

Komentarze