Dybala w przyszłym tygodniu ma wrócić z Ibizy

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Włoskie środki masowego przekazu podają, że Paulo Dybala ma wrócić do treningów w Juventusie FC za siedem lub osiem dni. Argentyńczyk aktualnie kończy rehabilitację po kontuzji mięśniowej na Ibizie.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że mistrzowie Włoch wczoraj wrócili do przygotowań przed startem nowego sezonu. Nieobecność Dybali nie pozostała niezauważona.

Leczenie na wyspie w słońcu

Corriere dello Sport zrodziło obawy, że argentyński napastnik mógł po raz drugi zarazić się koronawirusem. Inny scenariusz zakładał z kolei, że Dybala szykuje się do rozstania z Juve. Jak się jednak okazało zawodnik Starej Damy będzie na Ibizie, dopóki nie wyzdrowieje po kontuzji mięśniowej.

Dybala swojego urazu doznał w trakcie meczu Ligi Mistrzów przeciwko Olympique Lyon. Wygląda w każdym razie na to, że w przyszłym tygodniu reprezentant Argentyny wróci do Włoch.

Przyszłość piłkarza wciąż niewyjaśniona

26-latek do Juve trafił w 2015 roku z US Palermo. Obecny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Na dzisiaj nie ma żadnych nowych wieści na temat nowego kontraktu Dybali.

29-krotny reprezentant Argentyny w ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 46 spotkaniach, w których zdobył 17 bramek, notując też 14 asyst.

Komentarze