Drągowski: Cieszy kolejne czyste konto

Bartłomiej Drągowski
Bartłomiej Drągowski

W sobotni wieczór świetne zawody w koszulce ACF Fiorentiny przeciwko Genoi CFC zaliczył Bartłomiej Drągowski, broniąc między innymi rzut karny. Polak wychodził też z opresji przy innych sytuacjach rywali. Po zakończeniu spotkania golkiper Fioletowych zabrał głos na temat meczu.

Czytaj dalej…

– Nie wiem, czy wykonaliśmy teraz krok wstecz,. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że czeka nas trudny mecz, bo nasi rywale też potrzebują punktów – mówił Drągowski w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Nie są się wygrać każdego spotkania. Na szczęście nie straciliśmy gola i to mnie cieszy. To był już nasz trzeci występ bez straty gola, więc jest to na pewno pozytyw – zaznaczył Polak.

– Czeka nas teraz spotkanie w Coppa Italia przeciwko Interowi Mediolan. Na pewno chcemy to starcie wygrać. Jesteśmy już solidni w defensywie, ale musimy też zacząć zdobywać bramki – mówił golkiper Violi.

Drągowski opowiedział też o obronionym rzucie karny. – Obrona “jedenastki” nigdy nie jest łatwa. My bramkarze stajemy w takich momentach oko w oko ze strzelcami. W każdym razie analizowałam strzały Domenico Criscito – skwitował Polak.

Komentarze