Donnarumma podjął decyzję ws. przyszłości!

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma fot. Grzegorz Wajda

Gianluigi Donnarumma jest zdecydowany na przedłużenie swojego kontraktu z Milanem. Jak informuje Calciomercato.com, powinno to nastąpić w najbliższych tygodniach, a nawet najbliższych dniach. Obie strony chcą sfinalizować rozmowy jeszcze przed wznowieniem rozgrywek Serie A.

Czytaj dalej…

Obecna umowa Donnarummy z włoskim klubem wygasa w czerwcu 2021 roku. Obie strony negocjacje w sprawie jej przedłużenia prowadziły od wielu miesięcy i wiele wskazuje na to, że zakończą się one powodzeniem. Może to być również ostatnia ważna umowa Paolo Maldiniego w roli dyrektora technicznego klubu.

Milan zarobi więcej

Bramkarz reprezentacji Włoch nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony innych czołowych europejskich klubów, a Milan nie przedłużając z nim umowy, ryzykował jego odejście w przyszłym roku na zasadzie wolnego transferu. Jak informuje Calciomercato.com, udało się temu zapobiec.

Na razie nie są znane szczegóły nowej umowy, ale jej podpisanie nie oznacza, że Donnarumma w przyszłym sezonie nadal będzie występował w Milanie. Nowy kontrakt na pewno zapewni Rossonerim większe pole do negocjacji z innymi klubami i możliwość uzyskania zdecydowanie większej kwoty za sprzedaż zawodnika, która nie jest wykluczona podczas najbliższego okna transferowego.

Komentarze