Dobre wiadomości ws. Chielliniego i Bentancura

Giorgio Chiellini
Giorgio Chiellini fot. ASInfo

Dobre wiadomości od sztabu medycznego Juventusu otrzymał trener Maurizio Sarri. Badania, które przeszli w czwartek Giorgio Chiellini i Rodrigo Bentancur nie potwierdziły u nich urazów mięśniowych.

Czytaj dalej…

Obaj zawodnicy narzekali na problemy zdrowotne po środowym, zremisowanym 3:3, meczu z Sassuolo. Obawiano się nawet, że urazy mogą wyeliminować z występów w najbliższych spotkaniach. Trener Maurizio Sarri może jednak odetchnąć.

Przygotowania do meczu z Lazio

Następne spotkanie drużyna Starej Damy rozegra w najbliższy poniedziałek, a jej rywalem będzie Lazio Rzym. Juventus rozpoczął już przygotowania do tego pojedynku.

“Bianconeri natychmiast wznowili pracę, w związku z poniedziałkowym meczem na Allianz Stadium przeciwko Lazio. Program, jak zawsze dzień po meczu, przewidywał regenerację dla zawodników, którzy wystąpili wczoraj wieczorem, podczas gdy pozostała część drużyna wzięła udział w spersonalizowanych zajęciach” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

“Bentancur i Chiellini przeszli dziś rano badania w J Medical, które wykluczyły kontuzje mięśniowe. Jutro drużyna będzie odpoczywać. Piłkarze wrócą do treningów w sobotę po południu” – dodano.

Komentarze