Godin: Na pewno nie wrócę do Atletico

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

W kontekście przyszłości Diego Godina w ostatnim czasie pojawia się wiele pytań. Według doniesień Todofichajes.com z zeszłego miesiąca szkoleniowiec Atletico Madryt w osobie Diego Simeone był chętny na to, aby Urugwajczyk wrócił do klubu ze stolicy Hiszpanii. Sam zainteresowany wkluczył jednak taki ruch.

Czytaj dalej…

– Czas spędzony w Atletico był najlepszym w trakcie mojej kariery, nie mam w tej kwestii żadnych wątpliwości – mówił Godin w trakcie transmisji na żywo na łamach Instagrama.

– W każdym razie mój czas w tym klubie dobiegł już końca. Teraz koncentruję się na tym, co jest w Interze Mediolan – kontynuował zawodnik.

– Będąc we Włoszech rozwijam się, uczę się nowych rzecz. Na pewno nie wrócę do Atletico – mówił piłkarz.

– Zobaczymy, co przyszłość pokaże. Pewne jest natomiast to, że pozostanę kibice Atletico Madryt na zawsze – przekonywał Urugwajczyk.

Godin odniósł się również do rywalizacji o mistrzostwo Serie A, w której uczestniczą takie ekipy jak Juventus FC, czy SS Lazio.

– Juve ma mocny skład i przegrało bardzo mało meczów. W tej drużynie każdy wie, jak wykorzystać nawet minimalną przewagę, to niesie ich do kolejnych zwycięstw – rzekł doświadczony obrońca.

– Nie wiem, w jakiej dyspozycji do sezonu przystąpi Lazio. Pewne jest jednak to, że przed pandemią koronawirusa byli świetni – dodał piłkarz.

– Nie pamiętam dokładnie ile spotkań bez przegranej zaliczyli, ale ich osiągnięcie zasłużyło na uznanie. Jestem pewny, że będą walczyć do końca – skwitował Godin.

Komentarze