Di Francesco negocjuje z Fiorentiną

Serie A
Serie A

Eusebio Di Francesco prawdopodobnie już wkrótce wróci na trenerską ławkę. Szkoleniowiec nie może narzekać na brak ofert, ale według włoskich mediów najbliżej jest mu obecnie do Fiorentiny. Rozmowy w tej sprawie są już prowadzone.

Czytaj dalej…

Di Francesco bez pracy pozostaje od października ubiegłego roku. Wówczas rozstał się z Sampdorią Genua, którą poprowadził w zaledwie ośmiu meczach. Wcześniej prowadził między innymi zespoły Sassuolo i Romy.

Di Francesco chce zostać we Włoszech

W ostatnim czasie szkoleniowiec był łączony z wyjazdem do Hiszpanii, gdzie zatrudnić chcieli go przedstawiciele Deportivo Alaves. Klub z Kraju Basków przedstawił mu nawet propozycję podpisania dwuletniej umowy, ale 50-latek nie zdecydował się na ten krok. Swoją pracę trenerską chce bowiem kontynuować we Włoszech.

Włoskie media informowały, że nazwisko Di Francesco znajduje się także w notesach przedstawicieli Torino, Cagliari Calcio i Fiorentiny. Według Sportitalia, trenerowi najbliżej obecnie jest do ostatniego z tych zespołów, z którym ma prowadzić zaawansowane rozmowy. Klub z Florencji szuka bowiem kandydata do zastąpienia Giuseppe Iachiniego, który prowadził drużynę od grudnia ubiegłego roku, po odejściu Vincenzo Montelli.

Komentarze