Del Piero przestrzegł Juve przed rywalami o scudetto

Alessandro Del Piero
Alessandro Del Piero fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC w dwóch meczach ligowych sezonu 2020/2021 zaliczył zwycięstwo i remis. Tymczasem ekipę z Piemontu przestrzegł Alessandro Del Piero. Były reprezentant Włoch i legenda klubu z Turynu w osobie Alessandro Del Piero odniosła się do rywalizacji w Serie A, przekonując, że poważnymi kandydatami do scudetto są Inter Mediolan i Atalanta BC.

Czytaj dalej…

Juventus w niedzielny wieczór zremisował 2:2 z AS Romą w meczu włoskiej ekstraklasy. Turyńska drużyna dwa razy odrabiała straty. Warto też dodać, że punkt dla Starej Damy to w dużym stopniu zasługa Cristiano Ronaldo, który zdobył dwie bramki.

Turyński team do nowej kampanii w Serie A przystąpił z celem, który jest wywalczenie dziesiątego z rzędu mistrzostwa Serie A. Były piłkarz Juve przekonuje, że przed podopiecznymi Andrei Pirlo trudne zadanie, aby wygrać kolejne scudetto.

– Inter i Atalanta są poważnymi kandydatami do mistrzostwa. Atalanta ma odpowiednią dojrzałość do tego, aby osiągnąć sukces – mówił Włoch w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Lazio ma jakość, ale będzie musiało pogodzić grę na kilku frontach. W kontekście Interu muszę powiedzieć, e zobaczyliśmy pięć zmian w trakcie spotkania z ACF Fioretiną, które były decydujące – dodał Del Piero.

Dodajmy, że Juve aktualnie w tabeli włoskiej ekstraklasy plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem czterech “oczek” W najbliższą niedzielę mistrzowie Serie A na swoim stadionie zmierzą się z SSC Napoli.

Komentarze