Kulusevski: Juve? Nie mogę się doczekać

Piłkarze Juventusu FC
Piłkarze Juventusu FC fot. Grzegorz Wadja

Dejan Kulusevski nie może się już doczekać dołączenia do Juventusu. 20-latek w styczniu podpisał kontrakt ze Starą Damą, ale od razu został wypożyczony z powrotem do Parmy, z którą dokończy obecne rozgrywki. Do Turynu ponownie zawita przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Czytaj dalej…

– Jestem na dobrej drodze, każdego dnia czuję się mocniejszy i gotowy na nowe wyzwania. Pociąga mnie perspektywa sprawdzenie się w walce z najlepszymi – powiedział Kulusevski w wywiadzie udzielonym La Gazzetta dello Sport.

– Idę tam, aby się uczyć. Nie mogę się doczekać współpracy z Dybalą i jego magiczną lewą stopą. W każdym razie, wiem jak grać na wielu pozycjach i zamierzam znaleźć swoje miejsce w Turynie – powiedział napastnik.

Kulusevski przyznał, że jego przyjazdowi na Allianz Stadium towarzyszyły wielkie emocje. – To był niesamowity dreszczyk emocji, wyjątkowa atmosfera. CR7 powiedział mi: “Witaj Dejan, jak się masz”? Buffon i Chiellini również byli dla mnie mili. To ogromna radość dla chłopaka, który widział ich tylko w telewizji – dodał utalentowany Szwed.

Reprezentant Szwecji w tym roku rozegrał 23 spotkania na boiskach Serie A, zdobywając pięć goli.

Komentarze