De Ligt i Alex Sandro mogą wrócić do kadry Juve na mecz z Cagliari

Matthijs De Ligt
Matthijs De Ligt fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC w czwartek wrócił do treningów po trzech dniach wolnych, które swoim piłkarzom dał trener Andrea Pirlo. Gotowi do powrotu do gry po przerwie na mecze kadry są już w ekipie z Piemontu Matthis De Ligt oraz Alex Sandro, podaje Sky Sport Italia. Tymczasem kontuzjowani są Federico Chiesa i Giorgio Chiellini.

Czytaj dalej…

Juventus FC po przerwie na spotkania reprezentacyjne zmierzy się we włoskiej ekstraklasie z Cagliari. Mecz ten zaplanowany jest na 21 listopada. Bardzo możliwe, że do dyspozycji szkoleniowca Bianconerich po zgrupowaniach reprezentacyjnych będą: Matthijs De Ligt i AleX Sandro.

Holender przeszedł w sierpniu operację barku. W przypadku Brazylijczyka Alexa Sandro sytuacja wyglądała tak, że piłkarz doznał poważnie kontuzji ścięgna podkolanowego we wrześniu. Tym samym zawodnik w trakcie trwającej kampanii nie miał jeszcze okazji do gry, podobnie zresztą jak holenderski obrońca.

Innym zawodnikiem, który też wypadł z gry, jest Aaron Ramsey. Walijczyk ma być jednak do dyspozycji sztabu szkoleniowego Juve w grudniu. Włoch Chiesa nabawił się z kolei urazu mięśniowego, co skutkowało tym, że zawodnik nie mógł pojawić się na zgrupowaniu swojej reprezentacji. Chiesa nie będzie mógł zatem zagrać w meczach Ligi Nardów UEFA przeciwko Polsce oraz Bośni i Hercegowinie.

Komentarze