Conte: Zawsze podnoszę sobie poprzeczkę

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

W rozmowie z włoską agencją prasową ANSA szkoleniowiec Interu Mediolan w osobie Antonio Conte dał do zrozumienia, że w trakcie koronapauzy pracował na tym, aby znaleźć mocne i słabe strony swojego zespołu przed wznowieniem rozgrywek.

Czytaj dalej…

Mediolański team ma już za sobą jedno spotkanie rozegrane w tym miesiącu. Inter zremisował 1:1 z SSC Napoli w rewanżowym meczu Pucharu Włoch. W każdym razie ekipa z Lombardii została wyeliminowana z rozgrywek, gdyż w pierwszym boju z udziałem obu drużyn górą byli neapolitańczycy, wygrywając 1:0.

Conte: Znalazłem dobre i złe rzeczy w grze Interu

Aktualnie Czarno-niebiescy przygotowują się do potyczki z UC Sampdorią w Serie A. Tymczasem opiekun mediolańczyków w jednej z rozmów zakomunikował, że przymusowa przerwa w grze pozwoliła mu na dokładną analizę gry drużyny, aby dowiedzieć się, co w niej poprawić.

– Jeśli muszę znaleźć pozytywną stronę kryzysu, to na pewno jest nią to, że miałem czas na skupienie się i poszukiwanie czynników, które mogłyby poprawić grę Interu- powiedział Conte cytowany przez włoską agencją prasową ANSA.

– Staram się zawsze podnosić sobie poprzeczkę, co sprawia, że rzadko jestem zadowolony – zaznaczył Włoch.

– Dokładnie przyjrzałem się postawie drużyny w trakcie pierwszych siedmiu miesięcy mojej pracy, co pozwoliło mi znaleźć złe, ale i dobre rzeczy – kontynuował opiekun Nerazzurrich.

Komentarze