Conte: Mamy entuzjazm i pasję

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte z niecierpliwością czeka na pierwsze ligowe spotkanie po wznowieniu rozgrywek. W niedzielny wieczór Nerazzurri zmierzą się z Sampdorią Genua.

Czytaj dalej…

– Z niecierpliwością czekamy na wznowienie rywalizacji. Sam trening nie jest miły. Potrzebujemy oficjalnych spotkań, rywalizacji. Ciężko pracowaliśmy, żeby się przygotować, żeby wyglądać jak najlepiej w tej końcówce sezonu – powiedział Conte.

Inter włączy się do walki o mistrzostwo?

Inter ma obecnie dziewięć punktów straty do prowadzącego Juventusu. Czy jest jeszcze w stanie włączyć się do walki o mistrzowski tytuł? – Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to postarać się o zwycięstwo z Sampdorią. Oznaczałoby to zmniejszenie straty do sześciu punktów, co nie oznaczałoby już przepaści – powiedział szkoleniowiec Nerazzurrich.

– Pracowaliśmy bardzo dobrze i intensywnie, zarówno nad przygotowaniem fizycznym, jak i taktyką. Oczywiście mamy mniej miejsca na błędy niż drużyny, które są nad nami, ale za nami są pasja i ogrom pracy. Jesteśmy pewni siebie – dodał Antonio Conte.

Komentarze