Cel Milanu podpisze nowy kontrakt z Fiorentiną?

Serie A
Serie A

German Pezzella był latem mocno łączony z opuszczeniem Fiorentiny. Wszystko jednak wskazuje na to, że 29-letni Argentyńczyk nie tylko pozostanie na Stadio Artemio Franchi, ale podpisze również nowy kontrakt z klubem. Jak informuje Il Corriere dello Sport, propozycja nowego kontraktu jest już gotowa.

Czytaj dalej…

Latem argentyński obrońca łączony był z przenosinami do Milanu, który poszukuje wzmocnień swojej defensywy. Rossonerim nie udało się jednak przekonać Fiorentiny do sprzedaży swojego piłkarza. Klub z Florencji jest zdeterminowany do zatrzymania zawodnika w zespole.

Pezzela zawodnikiem Fiorentiny jest od sierpnia 2017 roku, kiedy przeniósł się początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie definitywnego transferu z Realu Betis. We włoskim zespole rozegrał do tej pory 104 spotkania we wszystkich rozgrywkach, zdobywając sześć bramek.

Obecna umowa piłkarza z Fiorentiną obowiązuje do czerwca 2022 roku, ale władze klubu przygotowały już propozycję jej przedłużenia. Ta zakłada podpisanie umowy do 2024 roku na znacznie lepszych warunkach finansowych.

Komentarze