Castrovilli zostanie w Fiorentinie?

Serie A
Serie A

Pomocnik Fiorentiny Gaetano Castrovilli chce pozostać w zespole Fiorentiny. Liczy również, że we Florencji pozostanie inny utalentowany zawodnik Federico Chiesa.

Czytaj dalej…

23-letni Castrovilli, który latem ubiegłego roku wrócił do Fiorentiny z wypożyczenia do Cremonese, swoimi występami w obecnym sezonie zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli wielu klubów. Sam piłkarz zapewnia jednak, że chciałby zostać we Florencji.

– Zainteresowanie je miłe, ale jestem bardzo przywiązany do Florencji. Jest mi tu dobrze i mam zaufanie wszystkich – powiedział Castrovilli w rozmowie z Tuttosport.

– Czy ja i Chiesa pozostaniemy razem? To są decyzje, które należą do klubu i do Federico. Mogę tylko powiedzieć, że Chiesa jest świetnym piłkarzem i byłoby miło kontynuować wspólnie nasz rozwój – dodał utalentowany pomocnik.

Catrovilli: Mistrzostwo? Nic nie jest przesądzone

Castrovilli był również pytany o sytuację w ligowej tabeli, w której o mistrzowski tytuł walczą Juventus i Lazio. – Myślę, że do końca rywalizacji jest jeszcze daleko, zostało 11 spotkań, a wśród nich kilka bezpośrednich pojedynków. Moim zdaniem, nic nie zostało przesądzone – mówił pomocnik.

– Przez lata, Lazio wzmacniało swój skład, który był już bardzo konkurencyjny i w tym sezonie czerpią korzyści ze swojej pracy. Jestem pewien, że będą walczyć do końca z Juventusem i Interem – dodał Castrovilli.

Komentarze