Castillejo: Chcę zostać w Milanie

Kibice AC Milan
Kibice AC Milan fot. Grzegorz Wajda

Hiszpański skrzydłowy Milanu Samu Castillejo w wywiadzie udzielonym dziennikowi AS zadeklarował, że jest gotowy grać w zespole Rossonerich przez wiele lat. W ostatnim czasie 25-latek był ważnym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Stefano Pioliego.

Czytaj dalej…

Samu Castillejo do Milanu trafił latem 2018 roku z Villarreal. Od tamtej  pory wystąpił w 47 ligowych spotkaniach, cztery razy wpisując się na listę strzelców.

Hiszpan ma nadzieję, że w zespole Rossonerich pozostanie na długo. – Zawsze chciałem tu odnieść sukces, chcę zostać w tym klubie na długi czas. Prawda jest taka, że 2020 rok zaczął się dobrze, grałem w każdym meczu i na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że tak zostanie – powiedział Samu Castillejo w rozmowie z AS.

Emocjonalny debiut Castillejo

Jaki jest najpiękniejszy moment dla zawodnika od czasu przyjazdu do Mediolanu? – Mój debiut. Nigdy nie zapomnę emocji w pierwszych minutach na San Siro. Ten stadion sprawia, że widzisz czym jest futbol, czujesz jego historię. Chciałby, żeby każdy piłkarz mógł tego doświadczyć. Dla mnie to wielkie szczęście, że mogę się tym cieszyć i mam nadzieję, że nadal będę to robił – powiedział hiszpański zawodnik

Komentarze