Boga: Marzę o wygraniu mistrzostwa świata i Ligi Mistrzów

Serie A
Serie A

Jeremie Boga to w ostatnim czasie jeden z tych piłkarzy, który przykuwa dużą uwagę wśród kibiców calcio. Zawodnik w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów ujawnił, że jego piłkarskim marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów i mistrzostwa świata.

Czytaj dalej…

23-letni piłkarz trafił do ekipy z regionu Emilia-Romania w 2018 roku z Chelsea FC, kosztując trzy miliony euro. W przeszłości zawodnik grał w młodzieżowej reprezentacji Francji, z kolei w czerwcu 2017 roku zadebiutował w drużynie narodowej Wybrzeża Kości Słoniowej.

– Moim marzeniem jest wygrać mistrzostwo świata i Ligę Mistrzów – mówił Boga w rozmowie opublikowanej na łamach oficjalnej strony internetowej Neroverdich.

– W ostatnich czterech miałem okazję grać w naprawdę dużych krajach. W każdym razie jestem zdaniem, że moje umiejętności zostały najbardziej docenione w La Liga i w Serie A – kontynuował piłkarz.

– Jestem szybki i dobry pod względem technicznym. Myślę, że do mojego stylu gry najbardziej pasuje ustawienie 4-3-3, ale radzę sobie także w schemacie taktycznym 4-4-2, czy 4-2-3-1- powiedział Boga.

Iworyjczyk w tym sezonie wystąpił łącznie w 22 spotkaniach, w których zdobył siedem bramek, notując również cztery asysty. Rynkowa wartość Bogi szacowana jest na 12 milionów euro.

Komentarze