Biraghi: To była ważna wygrana

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan w czwartkowy wieczór odniósł swoje kolejne zwycięstwo w trakcie trwającej kampanii włoskiej ekstraklasy. Cristiano Biraghi przekonywał w pomeczowej rozmowie, że wszyscy piłkarze w drużynie, są przydatni. Dodajmy, że team z miasta mody traci już tylko sześć “oczek” do pierwszego Juventusu FC>

Czytaj dalej…

Inter odniósł ważne zwycięstwo w spotkaniu 33. kolejki Serie A, pozostawiając w pokonanym polu SPAL Ferrara. Podopieczni Antonio Conte wygrali w delegacji 4:0. Pomocnik Czarno-niebieskich pozwolił sobie na krótki komentarz dotyczący spotkania.

Biraghi: Takie mecze nigdy nie są łatwe

– To było ważne spotkanie, ponieważ wiedzieliśmy, że SPAL ma problemy, ale jednocześnie zdawaliśmy sobie sprawę, że mecze z ekipami, które opierają się na grze fizycznej, nigdy nie są łatwe – powiedział Biraghi przed kamerą DAZN.

– W rzeczywistości tak właśnie było. Teraz skupiamy się już na kolejnych spotkaniach. W naszych poprzednich meczach nie udawało nam się zagrać tak, jakby wszyscy tego od nas oczekiwali, ale teraz było inaczej. Obyśmy w kolejnych spotkaniach podążali nadal tym szlakiem – dodał zawodnika.

W sierpniu szykuje się powrót do Florencji

Biraghi odniósł się również do przygotowania fizycznego swojego zespołu, przekonując, że na tej płaszczyźnie wszystko jest ok. – Jesteśmy świetnie przygotowani. W każdym razie cała drużyna musi wciąż ciężko pracować, bo wszyscy zawodnicy na ostatniej prostej sezonu będą potrzebni – skwitował 27-latek.

Siedmiokrotny reprezentant Włoch ma kontrakt z klubem z Lombardii ważny do końca sierpnia. Dodajmy, że Włoch do Interu jest wypożyczony z ACF Fiorentiny. W tym sezonie Biraghi wystąpił łącznie w 31 meczach, w których strzelił trzy gole, notując też pięć asyst.

Komentarze