Barella: Musze nauczyć się strzelać łatwiejsze gole

Nicolo Barella
Nicolo Barella fot. Grzegorz Wajda

W środowym starciu w ramach 1/4 finału Pucharu Włoch piłkarze Interu Mediolan pokonali 2:1 ACF Fiorentinę. Gola na wagę triumfu Nerazzurrich strzelił Nicolo Barella. Po zakończeniu spotkania zawodnik żartował, że zdobywa tylko trudne bramki.

Czytaj dalej…

– Próbowałem oddać strzał i się udało. Muszę nauczyć się zdobywać łatwiejsze bramki – mówił pomocnik Interu w rozmowie przed kamerą Rai Sport.

– Zasłużyliśmy na to zwycięstwo i awans do półfinału Coppa Italia. W każdym razie musimy dać z siebie więcej w spotkaniach Serie A, chociaż czasem po prostu zabrakło nam szczęścia – kontynuował Barella.

– Moja przygoda w Interze rozwija się bardzo dobrze. Wszyscy we mnie wierzą, a ponadto walczymy o coś ważnego – zaznaczył piłkarz.

W środowy wieczór w koszulce mediolańskiej ekipy zadebiutował Christian Eriksen. Barella pozwolił sobie na kilka zdań na temat Duńczyka. – To światowej klasy piłkarzy, Jestem pewny, że podniesie jakość całej naszej drużyny. Mam nadzieję, że wkrótce sprawi, że San Siro wybuchnie z radości – skwitował Włoch.

Komentarze