Ausilio z porozumieniem ws. nowego kontraktu?

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Według doniesień La Repubblica sternicy Interu  Mediolan zawarli porozumienie z Piero Ausilio w sprawie przedłużenia umowy do czerwca 2022 roku. Obecny kontrakt 45-latka wygasa z klubem z Lombardii z końcem czerwca tego roku.

Czytaj dalej…

Ostatnio porażka Czarno-niebieskich z SS Lazio w meczu ligowym mogła sprawić, że prezydent klubu mógł stracić wiarę do obecnych współpracowników. Okazuje się jednak, że Steven Zheng wyraża cały czas mocno liczy na obecną grupę ludzie pracujących w Interze.

W związku z powyższym sternik Nerazzurrich wydaje się być gotowy na prowadzenie rozmów ze swoimi zaufanymi ludźmi w sprawie nowych kontraktów.

Najnowsze medialne doniesienia wskazują, że Ausilio pracujący w mediolańskim klubie od 1998 roku już zgodził się na parafowanie nowej umowy. Przypomnijmy, że Włoch w 2014 roku został mianowany na dyrektora sportowego Interu.

Tym samym wszystko wskazuje na to, że to Ausilio będzie pracował nad przedłużeniem umów takich zawodników jak między innymi: Marcelo Brozvić, Stefa De Vrij, czy Lautaro Martinez.

Komentarze