Petagna: Napoli? Mam gęsią skórkę!

Serie A
Serie A

Napastnik Spal Ferrara Andrea Petagna w rozmowie z Rai Sport przyznał, że z niecierpliwością czeka na przenosiny do Napoli, ale jednocześnie skupia się na pomocy obecnemu zespołowi w walce o pozostanie w Serie A.

Czytaj dalej…

Petagna już w styczniu podpisał kontrakt z klubem z Neapolu, ale pozostał w Ferrarze na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

– Już sama myśl o noszeniu koszulki Napoli na Stadio San Paolo powoduje u mnie gęsią skórkę. To będzie zaszczyt grać u boku Mertensa i Insigne, zawodników, których tak bardzo podziwiam – powiedział Petagna, cytowany przez Football Italia.

– W tej chwili muszę jednak skupić się na tym, aby Spal się utrzymało, a potem będę myślał o Napoli. Jeśli zrobię obie te rzeczy dobrze, to będę mógł też celować w reprezentację Włoch – kontynuował.

Petagna: Nie zabraknie nam motywacji

Spal zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie 18 punktami na koncie. Drużynę z Ferrary czeka bardzo trudna walka o pozostanie w lidze w końcówce obecnego sezonu. Drużynę ku utrzymaniu ma poprowadzić Luigi Di Biagio, który zastąpił Leonardo Sempliciego tuż przed zawieszeniem rozgrywek.

– To wszystko jest dla nas nowe, ale jesteśmy profesjonalistami i musimy być gotowi na wszystko. Bez naszych kibiców będzie nam jeszcze trudniej, ale wiemy, że bardzo im zależy i na pewno nie zabraknie nam motywacji – mówił Petagna.

Komentarze