Allianz przedłużył współpracę z Juventusem

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej i mediów społecznościowych, że przedłużył swoją dotyczącą umowę związaną ze współpracą z firmą Allianz. Dzięki tego typu rozwiązaniu na konto ekipy z Piemontu wpłynie w ciągu najbliższych 10 lat 103,1 miliona euro.

Czytaj dalej…

W związku z przedłużeniem współpracy Juve z niemieckim przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym nazwa stadionu Bianconerich nie ulegnie zmianie w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Loga Allianz będą widoczne na meczach Juventusu w trakcie rozgrywek Serie A, Coppa Italia. Warto zaznaczyć, że niemieckie konsorcjum zadeklarowało się też do sponsorowania kobiecej drużyny Juve.

– Cieszymy się, że przedłużona została nasza współpraca z firmą Allianz, jedną z najbardziej aktywnych globalnych marek w branży sportowej – powiedział Giorgio Ricci, dyrektor ds. Przychodów w Juventusie.

– Ta umowa, która określa szerszy zakres praw, będzie widoczna każdego dnia na boisku treningowym i podczas dni meczowych, a także pozwala nam zakomunikować, że nasz stadion będzie obiektem Allianz do 30 czerwca 2030 r. – dodał przedstawiciel Bianconerich.

Komentarze