Morelos na radarze Interu

Zawodnicy Rangers FC
Zawodnicy Rangers FC fot. Grzegorz Wajda

Football Insider podaje na swoich łamach, że w kręgu zainteresowania Interu Mediolan znalazł się napastnik Rangers Fc w osobie Alfredo Morelosa.

Czytaj dalej…

Włoskie media już od jakiegoś czasu donoszą, że klub z Lombardii szuka napastnika, który mógłby stworzyć jakąś alternatywę trenerowi Antonio Conte dla Romelu Lukaku, czy Lautaro Martineza. Najnowsze informacje środków masowego przekazuje wskazują, że na celowniku Nerazzurrich znalazł się Kolumbijczyk występujący na co dzień w Szkocji.

Morelos trafił do ekipy z Ibrox Park w 2017 roku z HJK Helsinki, kosztując nieco ponad milion euro. Wcześniej zawodnik bronił barw Independiente Medellín. Od momentu, gdy zawodnik dołączył do Rangersów, to zaliczył w szeregach tej drużyny 126 meczów, zdobywając 76 bramek. W tej kampanii sześciokrotny reprezentant Kolumbii zaliczył 12 trafień w 18 meczach szkockiej ekstraklasy.

Morelos przez serwis Transfermarkt wyceniany jest na blisko siedem milionów euro. 23-latek ma umowę z obecnym klubem do końca maja 2023 roku.

Komentarze