Rabiot dzisiaj wraca do Włoch

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. Grzegorz Wajda

Adrien Rabiot dzisiaj ma wrócić do Juventusu FC. Zawodnik na łamach jednego z portali społecznościowych opublikował post, sugerujący, że wraca do Włoch.

Czytaj dalej…

Rabiot w ostatnim czasie został poddany krytyce w związku z tym, że nie kwapił się do tego, aby wrócić do Juve. Piłkarz miał zamiar wrócić na Półwysep Apeniński dopiero wtedy, gdy ujawniony miał zostać termin wznowienia rozgrywek Serie A. Ostatecznie ma do tego dojść szybciej.

Dni francuskiego pomocnika w Juve policzone?

Dziennikarz RTL France w osobie Philippe’a Sanfourche przekonuje, że francuski pomocnik nie uważa, że jego zachowanie względem Juventusu było złe. W każdym razie środki masowego przekazu we Włoszech wydają się pewne, że Rabiot zostanie wystawiony wkrótce na listę transferową.

La Stampa podaje, że zawodnik zignorować nieoficjalne wezwanie do powrotu 3maja do Juventusu. Il Corriere di Torino twierdzi natomiast, że Rabiot latem może trafić do jednego z klubów z Premier League. Spekuluje się też, że wpływ na ewentualne rozstanie piłkarza z Juve mogą mieć jego apanaże. Rabiot w szeregach klubu z Piemontu może liczyć na zarobki w wysokości siedmiu milionów euro.

Komentarze