Milan zaczął negocjacje z Kessim

Franck Kessie
Franck Kessie fot. Grzegorz Wajda

Franck Kessie to jeden z tych zawodników, któremu trener Stefano Pioli przywrócił blask. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej znów jest jedną z kluczowych postaci Rossonerich. Tymczasem najnowsze informacje z Włoch wskazują, że klub z Lombardii planuje przedłużyć umowę z zawodnikiem.

Czytaj dalej…

Franck Kessie ma kontrakt z Milanem ważny do końca czerwca 2022 roku. Wygląda jednak na to, że 23-latek to kolejny po Zlatanie Ibrahimoviciu, Gianluigim Donnarummie i Hakanie Calhanoglu zawodnik, z którym są prowadzone rozmowy na temat nowej umowy.

La Gazzetta dello Sport ujawnia, że decydenci Rossonerich zaczęli dialog z piłkarzem w sprawie jego przyszłości. Odnotujmy, że Kessie w trakcie trwającego sezonu wystąpił łącznie w dziewięciu meczach, zdobywając w nich trzy bramki. Na koncie piłkarza są też dwie asysty.

Kessie trafił do teamu z miasta mody z Atalanty BC w 2017 roku. W czwartkowy wieczór zawodnik stanie przed szansą rozegrania swojego 150. meczu w koszulce Milanu. Dodajmy, że włoski team zmierzy się w spotkaniu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy z Celtikiem FC. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na 18:55.

Komentarze