Milan bez nowych przypadków koronawirusa

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, że ostatnia seria testów na obecność koronawirusa, które przeszli członkowie pierwszego zespołu i sztabu, nie dała żadnego pozytywnego wyniku.

Czytaj dalej…

“AC Milan ogłasza, że na podstawie testów przeprowadzonych do tej pory na zawodnikach pierwszej drużyny, jak i na personelu, nie było żadnych pozytywnych przypadków COVID-19” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

“Drużyna będzie kontynuować swoje indywidualne programy treningowe w Milanello. W najbliższych dniach zostaną dokończone wszystkie odpowiednie badania lekarskie dla wszystkich zawodników będących do dyspozycji trenera” – dodano.

Bez nowych przypadków poza rodziną Maldinich

Tym samym nie sprawdziły się niedawne doniesienia włoskich mediów, które sugerując się wypowiedzią prezydenta klubu Paulo Scaroniego, informowały o możliwych nowych przypadkach koronawirusa w klubie.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Scaroni miał na myśli dyrektora sportowego klubu Paolo Maldiniego i jego syna Daniela. U obu zakażenie koronawirusem stwierdzono kilka tygodni temu.

Komentarze