Bramkarz PSG łączony z Milanem

Sergio Rico
Sergio Rico PressFocus

Niewykluczone, że podczas zimowego okienka transferowego do Milanu trafi dwóch bramkarzy. Oprócz Devisa Vasqueza na San Siro może zakotwiczyć też Sergio Rico.

  • Milan od jakiegoś czasu szuka wzmocnień pozycji bramkarza
  • Do Mediolanu niemal na pewno przeprowadzi się Devis Vasquez
  • Drugim golkiperem, który wyląduje na San Siro, może być Sergio Rico

Sergio Rico przymierzany do Milanu

Jak dowiedział się Gianluca Di Marzio, Sergio Rico znalazł się na celowniku Milanu. Hiszpan, który jest głębokim rezerwowym PSG, może przenieść się na San Siro podczas trwającego styczniowego okienka transferowego. W grę wchodzi wypożyczenie do końca sezonu.

Z powodu kontuzji Mike’a Maignana mistrz Italii dysponuje dwoma bardzo doświadczonymi golkiperami – Ciprianem Tatarusanu oraz Antonio Mirante – którzy nie zapewniają odpowiedniej jakości między słupkami drużyny z Mediolanu.

Dlatego Milan szuka nowego bramkarza i niewykluczone, że sprowadzi dwóch piłkarzy na tę pozycję. Zanim pojawił się temat Sergio Rico włodarze “Rossonerich” praktycznie sfinalizowali już pozyskanie 24-letniego kolumbijskiego golkipera Devisa Vasqueza.

Zawodnik paragwajskiego Guarani od kilku dni przebywa we Włoszech, gdzie przechodzi badania medyczne, a następnie podpisze kontrakt z Milanem.

Podopieczni Stefano Piolego po 15. kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli Serie A.

Komentarze