Prezydent Lazio zaprzecza plotkom. “Sergej jest teraz wart 120 milionów”

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić PressFocus

Sergej Milinković-Savić błyszczy formą na początku tego sezonu. Pojawiły się doniesienia, jakoby Lazio doszło do porozumienia z Juventusem w sprawie zimowego transferu pomocnika za 100 milionów euro. Prezydent Orłów zdementował te plotki.

  • Sergej Milinković-Savić prezentuje wyborną formę pod wodzą Maurizio Sarriego
  • Pojawiły się doniesienia, jakoby Lazio doszło do porozumienia z Juventusem w sprawie zimowego transferu pomocnika
  • Te plotki zdementował prezydent Orłów, mówiąc, że teraz oczekuje za 27-latka 120 milionów euro

“Z każdym miesiącem cena za Sergeja idzie w górę”

Sergej Milinković-Savić na początku trwającego sezonu wygląda na jednego z najlepszych pomocników nie tylko w Serie A, ale i w Europie. Już w poprzedniej kampanii widać było, że reprezentant Serbii świetnie czuje się pod wodzą Maurizio Sarriego. Zanotował wówczas double-doube: jedenaście bramek i tyle samo asyst w samych rozgrywkach ligowych.

Pojawiły się doniesienia, jakoby Lazio doszło do porozumienia z Juventusem w sprawie zimowego transferu pomocnika. Stara Dama miałaby zapłacić za niego sto milionów euro. Te plotki postanowił zdementować sam prezydent Orłów.

Nie mam żadnego porozumienia z agentem gracza, Kezmanem, by sprzedać go do Juventusu czy gdziekolwiek indziej zimą. Wręcz przeciwnie. Teraz jest wart 120 milionów euro, a nie sto. Cena rośnie z każdym miesiącem – wyznał Claudio Lotito. – Poza świetnym poniedziałkowym zwycięstwem we Florencji [Lazio wygrało 4:0 – przyp. PP], cieszę się z ducha drużyny, którego znowu dostrzegam. Jak już mówiłem, jeśli zachowamy nasze nastawienie, nie musimy stawiać sobie żadnych granic. Wybrałem Sarriego, bo to świetny nauczyciel piłki nożnej, ale też z powodu czynnika ludzkiego – dodał prezydent Lazio.

Milinković-Savić rozegrał już dziewięć ligowych meczów w tym sezonie. Zanotował w nich aż trzy bramki i siedem asyst. Jego umowa ze stołeczną ekipą obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Portal Transfermarkt wycenia go na 60 milionów euro.

Czytaj więcej: “Nie jestem zdziwiony widząc Milika w Juve”.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 8 comments

lepiej oddawać za darmo nie dając im chorych kontraktów niż być w przysłowiowej czarnej chińskiej dupie 🙂 boli trollu ? ma boleć psie 🙂