Sensi: Stać nas było na więcej

Włochy
Włochy

Stefano Sensi zdobył jedyną bramkę dla reprezentacji Włoch w piątkowym meczu Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną. Mecz zakończył się remisem 1:1. Występujący na co dzień w Interze Mediolan pomocnik był zadowolony ze swojego trafienia, ale nie z końcowego wyniku.

Czytaj dalej…

Sensi wpisał się na listę strzelców w 67. minucie, doprowadzając do wyrównania po tym, jak dziesięć minut wcześniej gości z Bośni na prowadzenie wyprowadził Edin Dzeko.

– Cieszę się z mojej bramki, ale nie z wyniku, bo stać nas było na więcej. Mogliśmy zagrać lepiej i być bardziej zdeterminowani, ale nie było łatwo wrócić na właściwy tor po 10 miesiącach przerwy. Wiedzieliśmy, że Bośnia cofnie się do defensywy, będzie się bronić i próbować zaskoczyć nas z kontrataku. Trudno było nam znaleźć miejsce, zbyt wolny rozgrywaliśmy piłkę. – powiedział Sensi w pomeczowej rozmowie z RAI Sport.

Kolejne spotkanie reprezentację Włoch w Lidze Narodów czeka już w najbliższy poniedziałek. Podopieczni Roberto Manciniego zmierzą się tym razem w Amsterdamie z Holandią, która w swoim pierwszym meczu pokonała 1:0 reprezentację Polski.

Komentarze