Sassuolo pozyska cel transferowy. W zamian odda dwóch zawodników

Daniel Boloca
Daniel Boloca IMAGO / LaPresse

Jak donosi Nicolo Schira, Sassuolo jest na dobrej drodze, aby dobić targu z Frosinone. Do drużyny Alessio Dionisiego powędrować ma Daniel Boloca, natomiast do beniaminka Serie A Abdou Harroui oraz Riccardo Marchizza. Dodatkowo na konto “Kanarków” wpłynie sześć milionów euro.

  • Sassuolo wreszcie pozyska cel transferowy
  • Drużynę Alessio Dionisiego zasili Daniel Boloca
  • W zamian za Rumuna do Frosinone powędruje dwóch innych zawodników

Sassuolo wymieni się piłkarzami z Frosinone

Jak wynika z informacji przekazanych za pośrednictwem Twittera przez Nicolo Schirę, Sassuolo wkrótce wymieni się zawodnikami z Frosinone. Do zespołu prowadzonego przez Alessio Dionisiego trafi Daniel Boloca, podczas gdy popularne “Kanarki” zasilą Abdou Harroui, a także Riccardo Marchizza. Beniaminek Serie A jeszcze zarobki na tej transakcji 6 milionów euro.

Daniel Boloca od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Sassuolo. Rumun urodzony we Włoszech wzbudził zainteresowanie działaczy z Mapei Stadium jeszcze w trakcie minionego sezonu. Wówczas był jednym z najlepszych pomocników na zapleczu Serie A.

Zarówno Riccardo Marchizza jak i Abdou Harroui pełnili do tej pory marginalną rolę w drużynie Sassuolo. Z włoskim defensorem wiązano jeszcze nadzieje, ale 25-letni Marokańczyk na Mapei Stadium był sprowadzony jako głęboki rezerwowy. Obaj nie zaliczą swojej przygody z “Neroverdimi” do udanych.

Sprawdź także: Beniaminek Serie A zainteresowany piłkarzem Milanu

Komentarze