Sassuolo przekazało informację ws. ewentualnej wymiany Boga-Miranczuk

Jeremie Boga
Jeremie Boga fot. PressFocus

Jeremie Boga w ostatnim czasie łączony był z przeprowadzką z US Sassuolo do Atalanty. Tymczasem w przeciwnym kierunku miał się udać Aleksiej Miranczuk. Głos w tej sprawie wyraził dyrektor sportowy klubu z MAPEI Stadium.

  • W związku z tym że dużymi krokami zbliża się otwarcie okienka transferowego to nie milkną spekulacje prasowe
  • Między innymi Jeremie boga łączony jest z transferem do Atalanty, a Aleksiej Miranczuk z przeprowadzką do Sassuolo
  • Zdanie w imieniu klubu z Reggio Emilia przekazał dyrektoir sportowy Giavanni Rossi

Boga w Atalancie, Miranczuk w Sassuolo?

Jeremie Boga to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Wartość byłego zawodnika Chelsea wynosi 10 milionów euro, a ostatnio pojawiły się głosy, że 24-latek może zmienić pracodawcę.

Atalanta podobno była gotowa wyłożyć 15-18 milionów euro za piłkarza. Klub z Bergamo w ramach rozliczenia za Bogę chciał jednak umieścić w transakcji Aleksieja Miranczuka.

To są tylko plotki medialne. Nie prowadzimy żadnych negocjacji z Atalantą. Czy interesuje nas Miranczuk? Prosimy o cierpliwość. Wkrótce zostanie otwarte okienko transferowe – mówił dyrektor sportowy Sassuolo Giovanni Rossi w rozmowie ze Sport24.ru.

Aleksiej Miranczuk podpisał nową umowę z ekipą z Gewiss Stadium we wrześniu minionego roku. Aktualny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Rosjanin jak dotąd zaliczył w szeregach Atalanty łącznie 39 spotkań, notując w nich siedem trafień i trzy asysty.

Czytaj więcej: Serie A: udany weekend dla klubów z Mediolanu, gol Zielińskiego, Atalanta się nie zatrzymuje – podsumowanie 16. kolejki

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze